Verslag van het bezoek van Arun Gandhi aan Aventurijn, 21 mei 2009

Door Karen op 14 juni 2009
Categorie: Projecten
Zoekwoorden:
Aantal reacties: geen

Arun Gandhi is de kleinzoon van Mahatma Gandhi. Mahatma Gandhi leerde Arun Gandhi om vrede te maken. Hij leerde Arun 3 belangrijke lessen. De eerste les was dat als iemand je slaat dat je met diegene gaat praten en in je dagboek gaat schrijven. Vergeet niet ook de oplossing voor het probleem op te schrijven.
De tweede les was dat geweld niet alleen is als je iemand doodschiet, maar ook als je iets verspilt. Dat heet verborgen geweld.
De derde les is dat je een echte relatie maakt, geen nep-relatie. Het mag niet gaan om je eigen gewin.

Zijn naam “Arun Gandhi” betekent: “Arun”van de zon en “Gandhi” van de handelaars-kaste

Het was heéééél leuk, gezellig en interessant dat hij op Aventurijn was!

Sofie
Gelflin

Dit bericht kun je:emailen emailenreacties rssnaar teruglinken
Kinderen moeten gezien worden als producenten, niet als consumenten

Loris Malaguzzi

Plaats een reactie

Spam Protection by WP-SpamFree

XHTML: Je kunt de volgende codes gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <p> <q cite=""> <strike> <strong>



Deze site is beschermd met Urban Giraffe's plugin 'HTML Purified' en Edward Z. Yang's Powered by HTML Purifier. 2023 items have been purified.